Další várka Pepper a Berry dorazí v průběhu července. Bohužel je v Evropě stále ještě rouškománie a není materiál ani výrobní kapacita. Velmi se omlouváme za komplikace. Začínáme také čerpat dovolené, takže větší objednávky na Butterfly mohou mít malinko zpoždění, díky za pochopení.

Recenze YarnArt Dolce

Plyšáci jsou naprosté stálice ve výbavě dětských pokojíčků, a pokud jej chcete své ratolesti vyrobit sami, tak určitě sáhněte po YarnArt Dolce. Je velice podobná slavné kolegyni Dolphin Baby a nebála bych se je kombinovat, když by bylo třeba. Navíc je certifikovaná i pro výrobky pro děti do 3 let, takže se opravdu u výroby hračky nemusíte bát.

Má krásné barvy, velice dobrou pevnost. Malá nevýhoda této příze, jako obecně u všech žinylkových přízí, je ta, že se konce třepí a opadávají. Je tedy potřeba ji před zahájením prací zauzlíkovat a na konci také ponechat uzlík či zašít. Klasicky stříhané bambule z ní tedy tím pádem neuděláte, ale jinak z ní dokážete vyrobit úžasné hračky, deky, čepice, šály či polštářky.

 

Recenzi pro Vás připravila AE style.
Web: www.AEstylesvet.cz
E-shop: www.A

Estyle.cz