Další várka Pepper a Berry dorazí v průběhu července. Bohužel je v Evropě stále ještě rouškománie a není materiál ani výrobní kapacita. Velmi se omlouváme za komplikace. Začínáme také čerpat dovolené, takže větší objednávky na Butterfly mohou mít malinko zpoždění, díky za pochopení.

Recenze YarnArt Flowers

Neuvěřitelně dlouhý návin o 1000 metrech, který nádherně mění barvy, je lehoučký a přesto velice kvalitní a pevný? Tak to vše naleznete u příze YarnArt Flowers. Příze je spletená ze 4 nitek a má směsový základ (bavlna vs. Polyakryl), takže se s ní pracuje velice dobře – neklouže, dobře se utahuje, je vhodná na krátké i dlouhé sloupy (obojí vypadá velice dobře). Samozřejmě ji sluší i složitější vzor, ale pozor na přechody barev, aby ve výsledku vše dobře zapadlo a nepůsobilo naopak rušivě či přeplácaně.  

Zmíněné přechody barev jsou pozvolné a působí velmi přirozeně. Výsledek je pak moc hezky sladěný.

Za sebe doporučuji na háčkování šátků, sukýnek či jarně – podzimních svetříků. Také ji můžete nahodit na pletací mlýnek a vyrobit lehkou čapku. Příze má atest pro výrobky pro děti do tří let, takže i v tomto ohledu si nemusíte dělat starosti. 

Recenzi pro Vás připravila AE style.
Web: www.AEstylesvet.cz
E-shop: www.AEstyle.cz