Využijte skvělou 15% slevu na nákup macramé přízí Angel!

Kdo jsme?

Náš příběh se začíná psát v polovině roku 2019. Tehdy jsme v Tvorboshopu přišli s myšlenkou, že bychom mohli vyrábět něco vlastního, protože jsme nemohli sehnat spolehlivé dodavatele šňůr, špagátů a duhových klubíček. Všichni měli neustále problém s dostupností barev nebo dodací lhůtou, o cenách nemluvě. A protože nejsme žádní troškaři, udělali jsme si rovnou celou novou značku.

S nostalgií vzpomínáme na první pokusy s klubíčky, které jsme motali pomocí malých strojků, kterým se pořád přehříval motor a odcházely součástky. Teď už máme několik parádních strojů, které sice vyžadují neustálou péči a jemné zacházení, ale na něž se můžeme spolehnout a díky tomu vyrábíme naše produkty rychle a kvalitně.

 

Proto můžete naše úžasná klubíčka a šňůry koupit nejen u nás a v Tvorboshopu, ale i v dalších galanteriích, které se rozhodly přidat do sortimentu kvalitní české produkty.

Výrobu a sklad YarnMellow najdete v Jičíně, kam se za námi můžete vypravit. Všechny produkty vybíráme a vyrábíme s láskou. Každý uzlík i každá etiketa nám projde rukama a díky tomu jsme na české pletařské scéně jedineční. Neustále přicházíme s novými nápady, barvičkami a kolekcemi, aby vás nákup u nás nikdy neomrzel. Na našich sociálních sítích také můřete nakouknout přímo do výroby nebo načerpat inspiraci, co s našimi produkty vytvořit.

 

Přejeme vám příjemný nákup a hlavně spoustu skvělého tvoření

Holky z YarnMellow

 

Co o nás říkají naši zákazníci?