Už jste viděli naši novou kolekci klubíček Butterfly?

Novinky

Vánoční provoz

Vážení a milí zákazníci,

Štědrý den se blíží mílovými kroky a my děláme vše, abyste své balíčky měli co nejdříve u sebe. Ať už nakupujete materiál pro své tvoření a nebo do svého obchodu, s objednávkou neváhejte. Doručení do Štědrého dne můžeme garantovat pouze u objednávek, které budou uskutečněny a uhrazeny do 17.12.2019 do 12:00 h. Poté již dopravci doručení do Vánoc negarantují.

My budeme posílat balíčky až do 23.12.2019 včetně, ale od 24.12.2019 do 2.1.2020 budeme mít dovolenou. Tu sice strávíme jak jinak, než pracovně :), ale pravděpodobně nebude v našich silách odesílat objednávky, doporučujeme si tedy objednat vše potřebné na tvoření s předstihem.

Přejeme Vám, abyste prožili překrásné Vánoce se svými blízkými, v klidu a pohodě. Abyste pod stromečkem našli to, co Vás u srdce nejvíc zahřeje a abyste si během svátků náležitě odpočinuli a načerpali síly na rok 2020. 

Báječně strávené Vánoční svátky Vám přeje

Mr. Mellow a celý tým YarnMellow

1 položek celkem

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení